| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU :3 am o intrebare... acum cateva zile, eu si prietenul meu am mers pe la el, am ascultat muzica si am vorbit, dar ajunsesem sa vorbim atat de mult incat sa ajunga sa planga... sad dar dupa aceea, il durea si spatele si am inceput sa ii fac masaj, ca o fata buna ce sunthee hee si i-am spus ca imi promisese ca imi face si el masaj si asa a si facut. dar dupa l-am luat in brate, ne sarutam, etc., pana am inceput sa ne "frecam" unul de altulhee hee problema e ca mi-a facut cunilingus, desi eu nu voiam asta fiindca eram neepilata (stiu, patetic). credeti ca a avut vreo parere proasta despre faza ca nu am fost epilata?(scuzati pentru roman, dar sunt foarte speriata)

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Fata. tu asta faci la 13ani? te freci si va f****i? Doamne... eu cand eram de varsta ta, inca ma jucam cu papusile! Jesus!

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand o mica observatie.Ti-ai sters intrebarea, dar ai dat detalii la primul raspuns.
Trecand peste faptul ca la 13 ani preucuparile tale ar sa fie altele, ai ce eplila la acea varsta? Abia daca se observa! Stai tu linistita ca era mult prea exitat sa observe acest mic detaliu.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Tine bine de el ca un barbat care plange e... femeie.

| MULLER96 a răspuns:

Depinde de baiat acum unii pot sa aiba desgust altii din contra placer chiar daca e neepilata si daca vrei sa afli parerea lui intreaba-l chiar pe el

| katakatalina a răspuns:

Tin sa precizez ca nu mi-am dorit sa ii fac oral, desi el m-a intrebat daca vreau sau nu. dar pur si simplu nu eram pregatita.

| DiDiiiiiiiiii a răspuns:

De obicei in timp ce se intampla asa ceva partenerii sunt foarte infierbantati si nu mai acorda atentie detalilor. Nu cred ca a prea observat si daca da, eu consider ca este un detaliu minor. Din cate inteleg relatia este destul de serioasa si nu cred ca asta este un impediment. Incearca sa fi mai atenta data viitoare. Si nu iti mai fa griji din lucruri marunte.

| DiDiiiiiiiiii a răspuns:

Cand se intampla asa ceva partenerii sunt infierbantati si nu mai acorda atentie detaliilor. Din cate am inteles eu relatia este destul de serioasa deci nu trebuie sa iti faci griji adica chiar daca a observat sunt sigura ca asta nu este un impediment. Fi mai atenta data viitoare si nu iti mai face griji.