| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU! Am o mica problema..eu si prietenul meu ne-am cam certat big grin El s-a suparat pe motivul ca eu i-am spus prietenei mele ce am facut noi intr-o zi cand am iesit impreuna.Mie una mi se pare absurd.Am incercat sa repar totul,mi-am cerut scuze,i-am spus ca nu are rost sa ne certam din motive stupide si ca il iubesc, dar nimic.Ce ar trebui sa fac? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Prea supărăcios, chiar e un motiv absurd ăsta. Eu l-aş lăsa să-şi dea seama, degeaba încerci să te bagi în seamă dacă el nu înţelege nimic din tot faptul, o să se repete.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tu ti-ai facut datoria fata de el, ti-ai cerut scuze si nu cred ar mai trebui sa faci ceva in sensul asta, totul depinde de el acum, daca te iubeste te va ierta

| JoshuaNNN a răspuns:

Pai, asa procedam si eu cand aveam iubita si ii spunea prietenei ei despre noi, adica cred ca tipu` are si el nevoie de putina intimitate, poti sa-i spui prietenei tale ca ati iesit impreuna si doar atat, nu e nevoie de overdetails.
Cred ca e oarecum "personal" ceea ce faceti voi cand iesiti pe afara, inteleg ca i-ai cerut scuze dar... poate are nevoie sa se linisteasca putin.

| doc69 a răspuns:

Sa ai o discutie serioasa cu el pentru ca daca pentru atata se supara ce o sa faca mai tarziu? ori va stabiliti ori sa o ia din loc cu viteza

| sodobar a răspuns:

Nu ai ce sa faci, si eu as fi facut la fel cu tine, ce ai facut tu se numeste barfa iar baietii urasc asta in schimb fetele le place sa barfeasca

Răspuns utilizator avertizat