| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU. Deci. Am un coleg nou in clasa [de anul' asta]. la inceput nu ne prea bagam in seama, dar dupa cateva saptamani el tot intra pe mine cu diferite subiecte. iar eu il ignoram pentru ca nu vroiam sa par disperata dupa el. vroiam sa il tratez cu indiferenta x_X. si nu am mai vorbit de o luna sau 3 saptamani. intr-o zi o colega de amea a zis ca ma barfeste [ea il cam place cred] si l-am intrebat daca ma barfeste, el a zis ca nu e adevarat.nu am vorbit de o saptamana-doua dar in timpu orei el sta in fata mea in banca si se mai intoarce si se uita la mine. se uita foarte des si intens la mine si cand intorc capu spre el, el sil intoarce... oare ma place sau doar mi se pare? si ce ar trebui sa fac [in afara de al intreba daca ma place si el sau sa. i spun ca. l plac ) ]? thx:**

Răspuns Câştigător
| biobix a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta fara "sunt timida, nu poot". vorbeste cu el despre asta si daca vezi ca simte si el la fel spune si tu ce simti pentru el. fara nici-o grijawinking