| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU. Deci big grin. Am un coleg nou in clasa [de anul' asta]. la inceput nu ne prea bagam in seama, dar dupa cateva saptamani el tot intra pe mine cu diferite subiecte. iar eu il ignoram pentru ca nu vroiam sa par disperata dupa el. vroiam sa il tratez cu indiferenta x_X. .si nu am mai vorbit de o luna sau 3 saptamani. intr-o zi o colega de amea a zis ca ma barfeste [ea il cam place cred] si l-am intrebat daca ma barfeste, el a zis ca nu e adevarat.nu am vorbit de o saptamana-doua dar in timpu orei el sta in fata mea in banca si se mai intoarce si se uita la mine. se uita foarte des si intens la mine si cand intorc capu spre el, el sil intoarce laughing... oare ma place sau doar mi se pare?puppy dog eyes. si ce ar trebui sa fac [in afara de al intreba daca ma place si el sau sa. i spun ca. l plac laughing) big grin]? thx:*

Răspuns Câştigător
| XxSmiLexX a răspuns:

Poi,eu cred ca te place dupa cum reactioneaza.Ce ar trebui sa faci? hmmm... incearca sal inebunesti nu stiu fa-i cu ochiul, poate o schimbare de look, vorbeste despre lucrurile care ii plac lui cu prietenele tale, dar sa te auda si el si o sa-ti zic el daca te place.Sau intreaba-l tu nu este greu si daca il placi cred ca iti este greu sa astepti sa te intrebe el. Fundita?happy

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa stati de vorba amandoi si sa va spuneti unul altuia ce simtiti.