| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU! Este o fata pe care o plac foarte mult dar nu stiu daca si ea ma place... ii place sa rada de mine adica face glume pe seama mea rosesc cand vorbesc cu ea laughing si daca o intreb daca vrea sa fie prietena mea mi-e frica sa nu ma refuze si sa ma fac de ras... Ce sfat imi dati?!winking

Răspuns Câştigător
| N0Nam3xD a răspuns:

Bhai frate fii atent da.te pe langa ea vorbeste cu ea fa glume in limita bunului simt si poate peste 2-4-5 zile o sa te placa fa-o sa inteleaga asta asa mai discret daca zici ca iti este rusine... Am fost si eu in situatia ta am vorbit cu ea mai mult timp glumeam etc si fupa o sapt ma trezesc cu mesag stii esti dragut si imi cam place de tine si nici macar nu ne cunosteam foarte bine baftaa fete sunt multe in lume eu zic sa ii zici direct

1 răspuns:
| 10plmpmt a răspuns:

Sa o intrebi
macar scapi de stres
si daca zice nu poti merge mai departe!
iar daca vrei sa o ai neaparat
nu ii zice nimic si continua cu pasi marunti dar sa ai o directie.
ai inteles ceva din ce am zis?