| AndreiSiAtat a întrebat:

Imi place mult o fata din clasa si stie ca o plac dar ea a zis ca nu ma place(asta s`a intamplat acum 2 ani) dar de atunci m`am schimbat mult si as vrea sa o invit la un suc insa mi`e frica sa nu ma refuze...adica daca ma refuza cred ca o sa rada de mine cu prietenele ei si de asta prefer sa nu o intreb...Deci ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o intrebi
daca te refuza nu e sfarsitul lumii,mai sunt si alte fete
stiu ca atunci cand placi pe cineva te gandesti tot la acea persoana si nu tio poti scoate din cap, dar crede-ma, curand iti va place de alta fata si pe ea o vei uita
aaa si nu cred ca va rade de tine...adica eu nu as face asta
nu stiu.nu cred ca o fata ar face asta, de obicei asta fac baietiilaughing
nu cred ca ar fi asa nesimtita
Succeshappy