| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Am nevoie de un sfat, de preferinta de la baieti. Imi place foarte mult de un baiat si lui ii place de mine. Am fost impreuna acum 2 ani dar ne.am despartit din cauza distantei (stam in tari diferite). El avea prietena pana acum 1-2 luni (sau asa zice) dar fosta lui stie de mine. si ea nu vrea sa se desparta de el. Acum el zice ca vrea sa fie singur sa se decida. Cum pot sa il fac sa se indragosteasca mai mult de mine, sa fie cu mine. Doar vreau sa stiu cum trebuie sa ma comport. Help! happy

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din moment ce v-ati despartit si el si-a gasit alta de care sa debarasat si de ea nu stiu de ce iti mai faci sperante ca se intoarce la tine. relatile la distanta nu exista, de unde sti ca el nu a umblat in paralel cu alte 7 in perioada relatiei voastre?

| Suck a răspuns:

Fi naturala, nu e nevoie sa te prefaci.

| GeorgianaSoare23 a răspuns:

Idem ce a spus VerginicaVacagrasa.