| Lonely13 a întrebat:

Mi...baieti.laughing voua ce va place mai exact la o fata?happy

Răspuns Câştigător
| Valentin333 a răspuns:

Uite ce cred eu: exista fete de tipu 1 si fete de tipu 2 :

Fetele de tipu 1 sunt fetele pe care vrei doar sa le fu_ _

Iar fetele de tipul 2 sunt fetele pe care le iubesti din toata inima

20 răspunsuri:
| catafreestyle a răspuns:

Depinde ce fata

| คlєxヅ a răspuns:

Mie? Pai: stilata, frumoasa, inteligenta, putin amuzanta, sa stie de gluma laughing, cinstita..Nam avut ocazia sa gasesc inca specimenul asta de fata. laughing)))

| EricaElena a răspuns (pentru คlєxヅ):

Eu sunt cum mai descris tu happy

| คlєxヅ a răspuns:

Am si eu o intrebare?
Fetelor ce va place mai mult la baieti? laughing

| tmteo a răspuns:

Pai de obicei pe strada cand mergem, intorcem capu dupa funduri, nha mai intai ne uitam la cur, pe urma si la fata laughing) deci ne place sa aiba cur, sani..in prealabil :sa aiba forme...sa fie tunatalaughing

| Valentin333 a răspuns (pentru tmteo):

Eu ma uit mai intai daca e alba sau neagra sai apid la cur

| tmteo a răspuns (pentru Valentin333):

Si care iti plac babele sau negrele?

| Valentin333 a răspuns (pentru tmteo):

Uite fata perfecta pentru mine :
1) Sa nu fie neagra
2) Sa fie bogata
3) Sa fie frumoasa si bun sa nu aiba sanii mici
4) Sa vrea sa o facem in fiecare zi
5) Sa fie in clasa cu mine
6) Sa stam in aceeasi banca
7) Sa ma lase sa ii tin mana pe cur in ora
8) Sa invete bine si sa imi dea sa copiez la toate testele
9) Sa nu aiba aparat dentar
10) Sa nu aiba ochelarii
11) Sa nu fie blonda
Si cam atat cer prea multe?

| Lonely13 explică (pentru Valentin333):

Mama...ce pretentios estilaughing

| tmteo a răspuns (pentru Valentin333):

Bine nha freaca lampa lu aladin poate iti indeplineste duhu dorinta ca nu e asa mare,,, la aladin a mers,,, merge merge si la tine.

| tmteo a răspuns (pentru Lonely13):

Se putea si mai bine,,laughing)

| Valentin333 a răspuns (pentru Lonely13):

Hai ma ca nu cer asa multe

| impresivepanda a răspuns:

Ce raspunsuri stupide. : Lol. Aici pe TPU toti au tupeu sa comenteze... Dar oare e asa si in realitate oare? Cica fundul si sanii = Nu cred ca ati zice asta in fata unei fete. Ce ar fi sa ziceti pareri mai adevarate?! Si sa nu scrieti la misto totul : o.O si apropo la fete le plac baietii care le respecta si au limite ( nu ma refer si la curve.). sad

| Raduuuuuu a răspuns:

Exact depinde de fata.Dar cel mai mult conteaza sa fie sincera cu noi si sa fie totusi frumoasa...Noua nu ne place cand o fata nu se spala sau nu se ingrijeste asta uram cel mai mult.
Fata sa nu aiba fite mai exact sa nu fie pitipoanca.Uni perversi se uita la forme dar cei care te vad frumoasa prin forme relatia nu va dura mai ult de 1 luna.Cam asta vedem noi la o fata.Dar voi fetele ce vedeti la baieti ce va place mai exact la ei smug?(din curiozitate big grin)

| catafreestyle a răspuns (pentru Raduuuuuu):

S-ar putea sa dureze si mai mult de o lune....pana ce o...mai exact laughing

| catafreestyle a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Da nu asa e?

| raymusik19 a răspuns:

Sinceritatea

| amonynus a răspuns:

Da...toti spun ca le pplac fetele inteligente si amuzante si in final raman cu parasutele fitoase si proaste care nu stiu decat\sa se f---