| Teodora666 a întrebat:

`Heey! happy
Decii..imi place de un tip din clasastraight face nimic neobisnuit pana aici.
Intr-a 6-a am fost[acum sunt a 7-a] cu el si am dat-o in bara,asta nu conteaza.oh go on
Ma roog,dupa aceea nu prea am mai vorbit si in ultimele saptamani am inceput sa vorbim nu stiu cat,dar doar pe mess, in realitate.straight face
Bun.Ideea e ca i-am spus ca inca il plac pentru ca imi place sa spun pe fata, decat sa stau sa pun pe nu stiu cine sa vad daca ma place bla bla..pana la urma mi-a zis ca si el inca ma place,dar nu mai mergestraight face Stupid!
Ma rog,mai de curand a inceput sa se joace o gramada de jocuri handicapate si sa nu ma mai bage in seama mai deloc si cand l-a intrebat pe mess o fosta colega pe cine place,mi-a spus ca pe nimenistraight face, iar dupa comportament reiese altceva.Ce pnm sa mai cred?straight face

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu crezi nimic.
La scoala in pauze vorbiti despre dragoste,asculti melodii despre dragoste,vezi filme cu dragoste,toata lumea pare sa se ocupe numai cu asta,visezi si tu!
Poti visa oricat doresti, dar n-o tranforma in preocuparea ta de baza!
Vezi-ti de scoala, imbogateste-ti mintea cu lucruri utile, citeste, fa-ti o cultura bogata care sa te ajute sa devii net superioara multora si vei vedea ca o sa privesti lucrurile altfel.
Si chiar n-o sa-ti mai pese ca un baiat sau altul isi vede de viata si varsta lui si se comporta ca atare!

| OnlineZ a răspuns:

Dupa parerea mea.Tu in clasa a 7 ar trebui sa inveti sa citesti rolling on the floor...Iti trebuie baieti la varsta asta! Da oare ce ma mai mir? Am vazut mai rau ca tine.

| kiv1990 a răspuns:

Da ce se mai dezvolta generatiile emotional. ei la 13-14 ani au deja sex, prieteni, nefericire in dragoste insa eu la 13-14 ani ma jucam in nisip(cei drept primul sex l-am avut la 9 ani, cu toate ca nici nu stiam ce facem, insa m-am linistit). am avut prietena abia la 18 ani si nu cred ca am avut ceva neajunsuri in viata. asa ca la virsta aceasta invatati nu va umpleti capul cu fantezii prostesti

| WildDream a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu mai e interesat de o relatie cu tine...

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Minteeeeeepuppy dog eyes