| Tzucu a întrebat:

Tipu de care-mi place... asa se comporta cu mine ca si cum i-ar placea si lui de mine... la disco o stat cu o fosta colega de-a mea nu si de a lui.
si prietena mea cea mai buna i-a auzit cand a spus fata aceea cu care sta ca a zis " e geloasa " adica eu.
si prietena mea a vorbit cu ea, si i-a zis ca baiatul a zis ca el crede ca-mi place de el si ca blabla...
intre timp zise colega mea adica prietena mea cea mai buna ca mie nu-mi place de el.
acum a inceput scoala si...
in seara asta pe mess m-a intrebat ca "ce fac"
si eu i-am zis "stau"
si a zis " de ce imi raspunzi asa flecmatic? "
fac eu " da cum ai vrea sa-ti raspund? "
si face "lasa, nbwave "

... ei bine nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi din moment ce a zis "dc imi raspunzi asa flecmatic?'' inseamna ca.ai vb cu el p un ton care este mai putin placut. daca zici ca stie ca il placi si apoi vb cu el d parca ar fi inutil pentru u nu o sa ai d castigat! incearca sa fii mai prietenoasa cu el! Inceark sa fii [deocamdata] prietena lui. Si apoi. poate va intelegeti si iti cere sa fii iubita lui! Bafta!:*:* Funda?big grin

1 răspuns:
| Catti a răspuns:

Este cam complicat.nu vreau sa gresesc dar nu stiu daca te place thinking Adica nu prea iti arata thinking

Poti vorbi cu el mai multe daca, iti doresti o relatie cu el dar tinand cont ca are prietena ar fi mai bine sa nu te bagi deoarece s-ar putea sa iasa rau :-ss

Bafta love struck