| andrada a întrebat:

Hey happy

Mie din clasa a3a imi place de un coleg de-al meu (acum sunt a6a) doar ca el ba glumeste cu o fata, ba ii face complimente la lata, ba flirteaza cu alta si nici nu stiu ce sa mai cred. vara trecuta vorbea toata ziua cu mine pe mess, pana pe la 1 noaptea, mi-a cerut si nr de tel dar in acest moment el mai vorbea si cu o alta colega care toata ziua il face prost (in gluma) dar uneori se vede ca pe el chiar il deranjeaza si cu toata astea el a vorbit vara trecuta cu ea la tel crying. Si la niste poze o gramada de fete iau facut complimente si el n-a zis la nici una nimic apoi colega asta i-a spus "faine poze happy " si el a zis "mersi :* ". Ia mai trimis si :*...

Inainte mai aveam putin si eram iubiti acum nici prieteni nu mai suntem crying. Nuj cum sa fac sa-l fac sa se comporte ca inainte. Cv sfaturi?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai pierdut trenul, ar trebui sa cauti alt mijloc de transport, sorry. straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Soooomn Cloe.Du-te la somn!

| Teodora777 a răspuns:

Pune mana pe invatat si lasa baieti fetito, la 12 ani iti trebuie iubit, nici macar nu stii ce-i ala iubit, iubit este doar atunci cand te culci cu el (F**i).

| fotbalistu a răspuns:

Ar fi multe chestii...dar pe scurt cati ani ai tu acum sau ce varsta aveti amandoi?