| zuzu a întrebat:

Heey...ma si eu o problema:-s.
azi la scoala l`am sunat pe un prieten din a11a(sunt a9a). sa ne intalnim in pauza cu pretextul ca vreau sa vorbesc ceva cu el dar nu la telefon.
ok. zis si facut. a venit pauza si m`a sunat sa merg la el. am zis sa vina siel sa ne intalnim la jumatatea curti.
el a zis ca vrea sa fumeze si sa merg eu la el. ok. am mers. si am povestit ce am povestit.
ca timp am vorbit eu. el se uita atent la mine.
si i-am zis ca o prietena vrea sa se intalneasca cu el.
mi-a zis sa mergem toti 3 intr-un parc.
si prietena mea cu el se cunosc cam de ` lunahappy.
ea il place dar el zice ca nu o place.
acum este problemabig grin
de ce a vrut sa merg si eu cu ei 2?
i`a spus prietenei mele cand au vorbit despre asta ca este foarte sigur ca vreau si eu sa merg.
apropo:d eu il plac foarte multlove struck
prietena mea la feloh go on...
de fiecare data cand are de exemplu` in status te iubesc etc.si il intreb pe cine?
el imi raspunde: pe tinelove struck
sau. vorbeste foarte frumos cu mine.
si tot cu chestii de genu`.
odata m`a intrebat in gluma daca nu vreau sa fiu sotia luilaughing
voi ce credeti.ma place si el? saaau. ia totul la misto`?big grin
scuzati daca am scris cu greseli dar am probleme cu >tastatura:"
dau si funditahee heesi folositor si ce vreti >voibig grin

Răspuns Câştigător
| bianka93 a răspuns:

Pai. poate ca da. diskuta ca el si intrabal daca ii place ceva la tinehappy

8 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Zuzulici, asta-i scris teleghidat!
Competentele de a fi prietena iti cam lipsesc.

Mna, sunt sigura ca mai vorbeste cu jumatate din lista de gagici la fel! La varsta lui, hormonii zboara, deci cine pica, pica!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Eu cred ca te placeeee si inca foarte multtttt, mai bine discuti cu el si ii ceri sa va combinati daca si tu il placi. poate acceptahappy
Bafta!

| LookBehinD a răspuns:

Da, te place.

Discuta cu el, si intreaba-l asa:
"Fi sincer, spune-mi ce simti tu pentru mine? "

Si daca el iti spune ca te iubeste, raspundei la fel, spune-i ca il iubesti, spune-i ce simti pentru el. De preferat la telefon daca esti mai rusinoasa, sau fata in fata daca esti mai "curajoasa" ^_^

Fundita te rog? happy

Răspuns utilizator avertizat
| eudemonica a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa vorbiti si sa-l intrebi daca tot ce iti spune este in serios sa nu. Daca da, ai putea sa incerci ceva cu el daca tot zici ca iti place, desi prietena ta sigur se va supara:S dar sper sa inteleaga ca nu se poate baga intre 2 persoane care se placbig grin

| Mary496 a răspuns:

Pai dupa comportament cred ca da.Intreaba-l serios daca te place.Si apoi e decizia ta ce faci.

| elena17pb a răspuns:

Intreaba-l pe el si spune-i sa fie sincer, dupa ce vb cu el ne anunti si pe noi ce a spus, da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place. dar s-ar putea sa-l pierzi daca i`o mai bagi pe gat pe prietena ta big grin