| lollopop a întrebat:

Heey^^...
So...thinking
M`o sunat fostul sa ma roage sa ma vad cu el ca vrea sa`mi zica ceva...
ne-am vazut si s`o rugat 5 minute de mine sa ma impac cu el...
Apoi o zis ca ma lasa o saptamana sa ma gandesc, adica pana lunea viitoare...
Dar eu nu vreau sa fiu cu el, cand nici nu am vorbit pe indelete, sa discutam, sa ne mai cunostem (Iar) [ptc nu am mai vorbit de 1 lunastraight face]...
Si as vrea sa-i propun sa ne intalnim intr-o zi, sa discutam de ce ne-am despartit, si alte chestii...
Credeti ca as face bine daca as accepta?
[daca va uitati la intrebarile mele anterioare, este si una in care am povestit dc ne-am despartit].
Ca eu cam am impresia ca nu vrea ceva serios din nouthinking

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este vorba de baiatul din Spania? Atunci nu, nu are rost nicio "one more try". Daca ar fi fost ceva obiectiv la mijloc, dar atata timp cat el are desconsideratia asta fata de femei in general si de tine in special, nu va iesi bine. Si mai ii si departe, cum va fi relatia voastra?

| fabiola a răspuns:

De ce sa-l amagesti daca a-ti stabilit clar pentru ce nu mai sunteti impreuna!

| mylifeisforyou a răspuns:

Nu uita ca daca nu a mers o data no sa mearga nici de data asta. iar daca el e golan mai bine lasa-l sa suferewinking, de fapt depinde de tine u daca crezi ca e mai bine sa va impacati impacativ dar pune-l sa promita ca o sa se tina de cuvant si spune-i de la inceput ca la prima greseala pa. si o sa se linisteascawinking daca tine cu adv la tine

| lollopop explică:

El se duce in Spania doar in vacanta de vara. oh go on