| zuzu a întrebat:

Heeyhappy
am o intrebare.roblema:d.dar vreau raspunsuri serioase. dau si funditabig grin
deci.problema e urmatoareabig grin... ui nu-i baiat ii place de mine...
mie imi place de el...
inca nu ne-am intalnit dar... urmeaza sa ne intalnim saptamna aceatsabig grin
problemabig grin: prietena mea cea mai buna il considera dragut. fapt care nu ma deranjeaza pentru ca el nu o cunoaste
dar mi`e teama ca daca ar cunoaste`o s`ar indragosti de ea.
si m`ar putea lasa deoparte
tin foarte mult la el
arata super si are un caracter de milioane
mie mi`e teama doar sa nu ma lase la o parte din cauza ei
stiu ca ea nu mi-ar face niciodata ceva gen: sa stea cu baiatu` pe care il plac
da mie mi`e teama de ce ar face el
aman2 avem aceeasi varsat si atunc cand merg sa ma intalnesc cu el as vrea sa merg singura:d
voi ce credeti... e bine cum gandesc?happy
oo si ar mai fi o problemabig grin
daca el are poza cu mine in avatar la mass...
si eu trebuie sa`mi pun cu el... tinand cont ca il plac dat nu suntem impreunabig grinbig grin...
vreau raspunsuri serioase si sincere plsbig grinbig grin
merci >anticipatbig grin

7 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Ubita nu cred ac ar trebui sa iti faci griji. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine. El te place pe tine. Deocamdata nu mai are och pentru alte fete. Daca va placeti, si vreti sa stie si ceilalti, nu e nimic rau in a avea poze la avatar. Bafta cu el!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu ar trebui sa fii asa entuziasmata pentru ca odata si odata tot o sa te dezamageascastraight face asta daca nu e el alesulhee hee si o sa iti para rau.si nu ar trebui sa iti faci griji din cauza ca s-ar putea uita la prietena ta. daca e intr-adevar prietena ta nu o sa se apropie de el odata ce stie ca tie chiar iti place baiatul asta.nu iti mai face griji si ai incredre in tine:* iar in ceea ce priveste avatarul, pune ce poza vrei tuhappy dar eu nu as pune poza cu el decat daca am fi impreuna sa nu creada ca sunt prea innebunita dupa elbig grin chiar daca as fi nu imi place sa ii arat astawhistling bafta>big grin

| Cryssbest a răspuns:

Gelozia si neincrederea nu fac bine niciunei relatii aflate intr-o faza incipienta! Mai exact, cum naiba sa fii cu el daca tu respingi ideea asta din start?! Faptul ca ea ti-e prietena nu garanteaza absolut nimic, daca tot vrei sinceritate! Sentimentele nu pot fi controlate (mai ales la o varsta atat de frageda). In plus, te contrazici - spui ca el "are un caracter de milioane" si apoi zici : "mi-e teama sa nu ma lase la o parte pentru alta fata"(pe care nici nu a cunoscut-o inca).

Incearca sa te lamuresti ce iti doresti de fapt de la acest baiat.

| Pijamale a răspuns:

Cati ani ai? 13, 14? rolling eyes daca el are poza cu tine la avatar e pentru ca lucrurile astea tin la fetele proaspat intrate in pubertate.si exact asta a obtinut, te ai entuziasmat ca fraieraoh go on
nu te apuca sa ti umpli hi5u cu poze cu el, oricum o sa le stergi dupa ce el te lasa, daca nu pentru prietena ta, pentru alta cu siguranta.

| euAnk a răspuns:

Pai si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine acum si da ai dreptate la o intalnire trebuie neaparat sa te duci singura, este cel mai bine si treaba cu avatarul nu este nici o problema din moment ce si el tine poza cu tine si tu ar trebui sa ti cu el si nu raspunzi la intrebarile de genul "Cine e baiatul din avatar?smug" decat daca esti sigura in totalitate, iar cu prietena ta, stai linistita, daca tu zici ca are un caracter de milioane pai crede in caracterul lui si nu iti mai face ganduri rele ca totul o sa fie bine in final.Succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, problema ta m-a zapacit laughing, intr-un sens bun... daca tie iti place de el si prietena ta il considera doar "dragut", nu ai de ce sa-ti faci griji. Oricum, nu poti sti niciodata ce se ascunde in mintea barbatilor/baietilor.Este logic ca atunci cand mergi sa te intalnesti cu el pentru prima data vei merge singura.Si daca acea prietena iti este prietena adevarata, va fi de acord cu decizia ta si nu se va baga intre voi doi daca va intelegeti bine.Sunt sigura ca si tu ai face acest lucru pentru ea.Si faza cu avatarul... laughing), pune-ti ce vrei, doar este id-ul tau happy.

Succes la intalnire si da-l gata. :X

Fii cum estitu de obicei, pentru ca oricine apreciaza sinceritatea ci nu minciuna.

Bafta multa si pupici love struck

Bb:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu cred.adk nujj intalnejthe'the cu el jh dupaia.eu asa as facewinkingsmug. cred ca asa e mai binewinkingsmugsmug>