| stefystefy76 a întrebat:

Heey TPUwinking... va deranjec cu o intrebare... mdeci sunt combinat cam de o luna... dar a aparut saptamana trecuta o fata pe care am intalnit-o cam acum un an jumatate si pot spun ca o iubeam si acum la fel, dar acum am aflat ca si ea simte la fel pentru mine... iar acum nu stiu pe cine sa aleg... pe fata cu care sunt acum sau pe cea pe care am cunoscut-o anul trecut. ma puteti ajuta? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si daca apare maine alta fata, ce te faci?

| Knife00 a răspuns:

Ce zici tu aici nu e iubire. E chimie. Atractie fizica. Doar atat.

| bibicutza146 a răspuns:

Alege'o pe a 2-a. Daca o iubeai cu adevarat pe prima, fata a 2-a nu ti'ar fi mai pus probleme.