| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Acum 1 zi m-am intors dintr-o excursie unde am intalnit un baiat de la mine de la scoala cu care nu prea vorbeam sau mai bine zis nu vorbeam de loc.Dar in excursie ne-am inteles foarte bine a stat mereu lana mine la un film am stat cu capul unul pe altul in autocar am vorbit mult si nu stiu ce sa fac.As vrea mult sa fiu cu el, dar are prietena.care e mai mare decat el.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexXutzu07 a răspuns:

Buna, el fiind barbatul ar trebui sa ia o decizie, pentru ca sa nu suferi nici tu. Poate a facut aceste gesturi ca un "amic", daca simtea ceva pentru tine probabil o demonstra. Se joaca cu sentimentele nu este bine ceea ce face, deja are o prietena si incetul cu incetul se apropie de tine, ceva nu e bine. Ai grija de tine si alegerile in viata tu le faci! Unicul raspuns este "Timpul", zile senine...

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Haualeu, ce-o facut? Pai, vrei sa fii cu unul ca el, care atunci cand se duce singur undeva se da repede la alta?

| neutrino a răspuns:

Baiatul e ocupat.Stai la coada pana devine liber. Dar el oare, te vrea?

Răspuns utilizator avertizat
| Sheisshe a răspuns:

Stai in banca ta, daca are prietenawinking

| arhiT91 a răspuns:

Daca il vrei stai aproape de el, chiar in banca cu el, devinoi prieten foarte bun, si el va simti, daca nu spune-i verde in fata ca il placi, fi sincera cu el.Chiar daca iti este greu.