| Abcccc a întrebat:

Hei, acum 2 saptamani i-am facut handjob prietenului meu, dar la sfarsit doar putina sperma a ajuns pe mana mea. Cam dupa o ora de la intamplare am fost la baie,eram uscata pe maini, dar am uitat sa ma spal inainte. Este vreo sansa sa raman insarcinata?
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

(Ne)Sansa de a se putea produce o sarcina a fost egala cu 0 (zero) chiar si in cea mai fertila zi a ciclului menstrual. big grin

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Absolut niciuna.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu sunt sanse sa fii gravida.

| Julia92Anna a răspuns:

Ce intrebare de tot rasul...te crezi vreo Sfanta Marie sau ce?

| bmxrider23 a răspuns:

Cu siguranta, du-te la doctor cat mai poti pentru ca e mult mai rapid procesul asta de sarcina