| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ajutati-ma va rog cu un sfat.Curind trebuie sa ma revad cu fostul prieten, va fi prima data dupa despartire, cum sa ma comport, si ce ar trebui sa fac atunci cind o sa ne reintilnim privirile, sal sarut pe obraz, sal cuprind, nu stiu ce, va rog, ajutati-ma, sunt plina de emotii. sad (sczati de intrebarea mea banala)

6 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Comporta'te natural, fa ceea ce simti, daca ti-a fost dor de el saruta'l, ia-l in brate, nu stiu, te descurci uwinking

| zăGhost a răspuns:

Cred că ar trebui să faci ceea ce faci când vezi orice cunoştinţă, adică să te porţi normal.

| gaby37 a răspuns:

Doamne ma numa intrebari tampite cum **** matii sa te comporti doamne du-te dracu

| Angelxp a răspuns:

Gaby37. credq atunci cand ai emotii, numai intrebari timpite iti vin in cap. incearca so ei mai usor. sa intri-n situatie. chiar mersi.

| Sheisshe a răspuns:

Imi poti da id`ul tau prin msg sa imi zici pe mess mai multe detalii, poate te pot ajutawinking

| Damn_9693 a răspuns:

Dai o imbratisare, incearca sa fii fericita si arata-i ca nu-i simti lipsa.