| anonim_4396 a întrebat:

va mai amintiti de intrebarea mea ca nu-mi gasesc prieten? uite persoana aia care imi place si cu care vorbeam pe un sait ma va lua simbata la disco de fapt eu am venit prima cu ideea.asa ca am niste emotii nu stiu cum sa ma comport cum sa vorbesc cum sa ma imbrac cum sa-l fac sa ma placa. ajutati-ma va rog.mersy anticipat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te imbraci bine, ii vorbesti frumos si incearca sa eviti tigara si bautura doar daca il vezi pe el ca fumeaza sau bea atunci si tu poti face la fel emotiile le lasi date la o parte.

| morariandrei a răspuns:

In acelasi timp, ia-ti masuri de siguranta. Spune-i unei prietene despre el si cum sa dea de el in caz ca patesti tu ceva (Doamne fereste), dar e riscant cu un strain. Distractie placuta!