| kanima17 a întrebat:

Hei, am 15, prietena mea 17.
Cum ar trebui sa decurgă prima noapte de dragoste? Ce poziții ar trebui încercate la inceput? Cum sa procedez? Si la oral cum ar trebui sa faci ca s-o lingi bine?
Si in preludiu ce ar trebui sa fac, cum sa fac, cat sa dureze.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cam multe intrebari, ceea ce denota ca esti virgin.Ma intreb daca si ea este virgina? In aceasta situatie ar fi bine sa va informati cat se poate de bine de la niste prieteni/cunostinte sau accesand materiale/articole de pe internet.In lipsa unor minime cunostinte veti avea neplacuta "'sansa"" de a se transforma totul intr-un esec. Va recomand sa va informati cat mai temeinic pentru a avea sansa unui sex de succes.

| kanima17 explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles, dar acele informații le vreau de la voi pentru ca nu stiu care sunt mai corecte de pe internet

| Nenead a răspuns:

Daca esti virgin, nu o sa treci de preludiu. Cand ii faci oral vezi sa fii dezbracat ca nu o sa-ti placa senzatia de chiloti uzi.

| Wollab a răspuns:

Sa dureze 30 minute.
Ca sa linga bine, ajut-o tu.
Funda? laughing