| chuckmanson a întrebat:

Hei! Am 17 ani și seara trecută mi-am pierdut virginitatea. După ce am avut orgasm capul penisului a început să mă doară puțin, dar mi-a trecut rapid. Azi dimineață a început din nou să mă doară penisul puțin. Care ar putea fi cauza? Ar trebui să mă duc la doctor? Menționez că nu mi s-a rupt ața și am folosit protecție.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Stai linistit si fii lipdsit de orice ingrijorare in privinta acelei senzatii de disconfort aparut la nivelul glandului penian si/sau a intregului penis. Este de apreciat si laudat faptul ca ati folosit protectie. Iar in privinta acelei ''ate'', trebuie sa afli si sa stii ca frenul penian (denumirea sa corecta), ramane intreg/intact intreaga viata. Frenul se rupe doar in cazul in care penisul NU este perfect sanatos, fiind afectat de boala numita ''fren scurt'' (frenulum breve). Multa sanatate!

| chuckmanson explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult pentru răspuns. Sănătate și ție!

4 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Unde ti-ai pierdut-o? Fa o sesizare la poliție, poate ti-o găsesc ei

| DorelExpertu a răspuns:

Da-l dq, iti trece, mai incearca de 2-3 ori si iti trece.
Asa-i la inceput.

| Spartacus12345 a răspuns:

Cred ca vrei sa spui ca te-a usturat. Este normal ca dupa orgasm sa te usture putin cand urinezi, stai linistit. Dar trece repede