| Punctsidelacapat a întrebat:

Hei. Am cateva intrebari big grin Deci iubitul meu ma mangaie pe sani, pe fund si chiar imi baga mana in pantaloni, il las ca na e iubitul meu happy. Credeti ca e bine? Dar azi mi-a pus usor si mana mea in pantalonii lui. ce ar trebui sa-i fac? Adica cum sa-mi misc mana si intelegeti voi.

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E greu...iti trebuiesc 3 facultati sa mangai un salam

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa o misti usor de sus in jos si poti de asemenea sa strangi usor ca si cum ai framanta usor un aluat. Daca are erectie cred ca iti dai seama cum poti proceda in continuare.

| neutrino a răspuns:

Intreaba ce cauta si poate ca gasiti alta rezolvare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E prietenul tau, dar totusi corpul tau nu e al lui, si n-o sa fie nici dupa casatorie.
Cand un baiat face asa, cel mai probabil in capul lui se face planul: daca nu zici nimic si il lasi, se gandeste la sex;
-daca il respingi, probabil o sa aprecieze lucrul asta la tine.
Pe fund, pe spate, mai e ok sa tina mana, dar pe sani, in pantaloni... Asta e deja 'invitatie' la sex, gandeste-te bine cum si cat il lasi, ca el intelege altceva.
Daca vrei sa-l exciti, e ca si la voi 'treaba': atinge-l usor, plimba varful degetelor foarte fin pe picioare, nu trebuie sa-i faci laba prin pantaloni rolling on the floor

| Vektor a răspuns:

Concentreaza-te pe partea de sus, mai ales pe partea penisului dinspre el.

| danielcoman32 a răspuns:

Tu nu fa nimica, lasa-l pe el sa miste, si daca stati in banca in clasa, va fi super.