| Clauuuudia a întrebat:

as vrea si eu un sfat de la voi! Prietenul meu cand ma saruta imi pune mana pe fund si pe sani. Face si gesturi dragute adica ma mangaie si ma pupa pe frunte. odata m-a pupat si pe nas laughing (mie mi s-a parut dragut). Chestia e ca mie chiar nu mi se pare in regula sa-mi puna mana pe fund avand in vedere ca am 16 ani si nu stiu. mi se pare aiurea laughing voi ce credeti? ca e bine ce face sau sunt eu prea ciudata sau nu stiu? straight face

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca tie nu ti se pare in regula pur si simplu spune-i si lui. Ce conteaza daca esti doar ciudata. daca tie nu iti place spune-i. Conteaza sa te simti in regula cu el si cu gesturile lui.

8 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Bună!
Cred că am scris azi de multe ori şi o mai scriu : Într-o relaţie, comunicarea e cheia. Dacă nu-i spui ce-ţi place şi ce nu, o să continue să facă asta, chiar dacă ţie nu-ţi prea place. El nu ştie asta.
De cele mai multe ori, gesturile astea arată ca prietenul tău vrea mai mult de la tine.
Vorbeşte cu el.
Numai bine!

| h3r a răspuns:

Dacă nu este normal, de ce îl lași?
Se bucură și băiatul de tine.

| HueyFreeman a răspuns:

Iti transmite un mesaj. [SPOILER] Vrea sa te fu7a [/SPOILER]

| Cristiann25 a răspuns:

E ceva normal mai ales dupa un timp de relatie.Te pup!

| Alison95 a răspuns:

Deja da semne ca ar vrea altceva. tu ai vrea?

| Maryjay a răspuns:

Probabil ca doreste de la tine mai mult decat un saruthappy

| Clauuuudia explică:

Dar nu-l las. mereu ii iau mana laughing dar mi-e rusine sa-i zic ..si nu suntem de mult timp impreuna big grin

| Girly111 a răspuns (pentru Clauuuudia):

Cum sa nu-ti placa sa te atinga iubitul tau? Cred ca nu esti pregatita de o relatie, intr-o relatie nu te pupa baiatul doar pe frunte si pe buze, evident ca vrea si el mai mult, doar e o relatie.