| meandyou a întrebat:

Buna deci mi s-a intamplat ceva foarte nebunesc am mers pana la parintele din sat acasa ca sa-i spun ceva si el a inceut sa ma pipaie sa-mi puna mana pe fund pe sani si nebunii ce credeti ca ar trebui sa fac?

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Imi miroase a minciuna!

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca intrebarea asta e pusa la misto. Din ce scrii tu nu rezulta nicidecum o trauma. Nu cred ca e placut sa te afli intr-o astfel de situatie deci ar fi trebuit sa ai alta atitudine. Sau tie iti plac senzatiile tari si te gandesti daca sa mai faci vizite popei? Daca popa a incercat sa profite cu adevarat de tine ar trebui sa le spui parintilor. Se poate sa faca asa ceva si cu alte fete si poate sa ajunga si sa intretina relatii sexuale cu ele. Nu e de jucat cu asa ceva.

| Floreenofficial a răspuns:

Fa ce crezi tu ca e mai bine!

| anonimaa a răspuns:

Pai wow... ce oamenilaughing) uite spune-i mamei tale ea ar trebui sa stie ce e de facut intre timp tu fereste-te de acest obsedat cine stie cator fete nu le-a facut ca si tie?

| madagascar a răspuns:

Fa-i plangere la politie sau spune-le parintilor

| Andreutsa25 a răspuns:

Si inca il mai numesti "parinte"? laughing sunt din ce in ce mai multe cazuri de genu si pentru care nu se face nimic... tu poti doar sa faci o plangere la politie.Nu e ceva normal oricum

| plasticstyle a răspuns:

Macar e tanar?smug
probabil incerca sa ti arate ce nu e bine sa faci...ehh doar e parinte, ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place.

| Liviu a răspuns:

Daca ti-a placut du-te si dormi peste noapte la el'
Orcum du-te la politie spargei geamurile...
Ideea mea e sa vorbesti cu parintii... ori sa ii zici la taicato sa ii traga o muma de bataie
sa aiba grija alta data pe une ii umbla manutzele
da apropo coana preoteasa nu mai are sanii? si fund? de pofteste la tinelaughing?

| LauraSpataru a răspuns:

Mare ti-e gradina, Doamne! Si multi prostii din ea...

| ---koko--- a răspuns:

Spunele parintilor tai cat mai repede, ei stiu ce au de facut.

| mistikk a răspuns:

Ori si tie iti cam placea ori nu aveai ce face si ai postat o intr sa te aflii in treaba

| yoo_6578 a răspuns:

Doamne pai ala se mai numeste parinte:O:O nu stiu spune-i mamei tale vb ca ea trebuie sa se ia masuri nu poate ramane asa un astfel de om nu merita sa slugeasca in bierika

| yoo_6578 a răspuns:

Nu e adevarat nu e o minciuna este adevarat asa s-a intamplat m-a trimis mama sa duk ceva paritelui si mia da si s-a intamplat ce v-am spus mai sus jur pot sa jur pe biblie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi la OTV laughing
de ce nu l-ai palmuit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minti de stingi. ori fiindca-ti place ori fiindca te-a pus cineva.stii ce ai de facut.nu e nevoie sa te sfatuim noi. dar daca esti atat de..., spune-le parintilor sau politiei.

| diamondsx a răspuns:

Sa vorbesti cu parinti tai si sa faci o plangere la politie. un astfel de om nu se poate numi preot

| mirela_8546 a răspuns:

Neaparat du-te si spune parintilor, cum sa se mai duca lumea la biserica si sa-i mai sarute mina?