| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Hei am mai pus o intrebare in legatura cu baiatul acela cu care vorbeam pe mess destul de des si vroiam sa ma intalnesc cu el asa la o plimbare. Ei bine ne-am intalnitthinking si ne-am plimbat putinchatterbox...si acum cred ca nu`i place de minethinking nici asa ca amica inainte mai punea :*:* acum am mai vorbit putin si nu a pus deloc:-s. oare nu va mai vorbi cu mine?

4 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Tu crezi ca un baiat te place dupa numarul de emoticoane trimise?

| eaglewatch01 a răspuns:

Poate e timid, ar trebui sa fii tu mai indrazneata putin.

| anastasiiiiiiiaaaa explică (pentru eaglewatch01):

Are 18 ani cum sa fie timidthinking

| eaglewatch01 a răspuns (pentru anastasiiiiiiiaaaa):

Nu toti oamenii sunt de aceeasi factura,baietii in general se dau grozavi, dar cind ajung in situatia pe care o doresc cel mai mult(referitor la fete), cam 75% o dau in bara. Oricum mai insista daca iti place baiatul.Dar cel mai bine ar fi sa abordezi problema direct.Ai sa-ti dai seama singura daca te place sau nu.Crede-ma.