| anonim_4396 a întrebat:

Hei,am maipus o data intrebare dar se pare ca nu am pus cu informatiile care trebuia,am intrebat cum este atunci cand te dizvirginezi,eu vroiam sa stiu daca te ustura tare atunci cand se rupe ata si vreau sa stiu de unde curg acele picaturi de sange, de acolo unde se rupe sau iesi din "cap"?

5 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Ustura la inceput si sangereaza prin rana dar in cel mult 2 saptamani se vindeca rana happy

| Azµre a răspuns:

Fraților ați înebunit de tot, ața nu trebuie să se rupă, frenul așa zisa ață ține prepuțul de gland! Nu are nici o treaba cu virginitatea la băieți sau altceva! La unii se întâmplă să se rupă, de fapt se întinde și pot apărea sângerări sau durere dar sunt cazuri rare! Ața nu trebuie să se rupă! Ea se rupe în cel mai rău caz atunci când nu există lubrifiere sau e o penetrare ratată sau mai dură! Mulți or să veniți să spuneți că trebuie să se rupă eu va zic că nu, este un mit, o vorbă din folclor, dracu am 24 de ani fac sex de la 16 ani, de 5 ani o fac de 4-5 ori pe sâptămână o fac în toate felurile posibile și imposibile și nu s-a rupt și nu se va rupe nimic. O să mai auziți prostii de genul, rupe ața tu cu mâna ta sau bagă un ac pe ea și strange cu o altă ață treptat până se taie. Nu e adevarat este o prostie! Întrebați medicul să vă lămuriți!

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru Azµre):

Baiatul nu a intrebat daca trebuie sa se rupa sau nu, ci daca in momentul in care s-a rupt ai de suferit prea mult. Nici nu am citit in intrebare sa scrie ceva de automutilare oh go on

| Azµre a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Da pur și simplu i-am tras atenția mulți fac prostia asta. Și automat din ce am spus se deduce că nu îl va durea atâta timp cât nu se rupe.

| laurux2000 a răspuns:

Pai o sa te doara RAU, dar apoi o sa te simti din ce in ce mai bine. Ata aia (cum o numesti tu) este o bucata de piele ca si pielea de pe bratul tau. Dar apoi te simti bine.