| lBroken69 a întrebat:

Hei..am o intrebare,ciudata, mai tampita...care are chef de misto,poate injura.e normal ca intr-un cuplu,dupa un sarut,french,mozol cum vreti sa ai ziceti. unul din parteneri,ramane cu toata gura uda,de saliva...? Tinand cont,ca amandoi,nu au prea facut asta pana acum, maxim de 2-3 ori?

17 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat asta niciodata.
Poate mi se umezesc un pic buzele, dar nu am gura uda ( ma refer langa buze).
Dar poate te referi la saliva care ramane in gura si e normal sa salivezi.

| lBroken69 explică (pentru LaLaura):

Nu..langa buze.

| LaLaura a răspuns (pentru lBroken69):

Inseamna ca unul dintre parteneri nu isi inghite saliva cand trebuie, parerea mea.

| lBroken69 explică (pentru LaLaura):

Mersi,mai astept raspunsuri..sa nu raman in ''limba'' doar dupa unul laughing

| LaLaura a răspuns (pentru lBroken69):

Nu ai pentru ce laughing, poate o fi alta cauza, nu prea am de unde sa stiu ca nu mi s-a intamplat niciodata.

| Vvistula a răspuns:

Elimini materialul nefolositor, dai mozol 2-3 min si apoi o flecma pe jos si tot asa, dar cum a zis cineva mai jos, lipsa de antrenament.

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul unui sarut french este normal sa salivezi, insa pe parcursul sarutului vei inghiti saliva. Mi se pare chiar imposibil sa-l aduni deoarece la un moment dat te-ai inceca cu propria saliva.Saliva produsa sau transmisa de partener il vei inghiti cat poti de des pentru a nu ti se scurge pe barbie laughing

| Emilian65 a răspuns:

Un asemenea sarut nu este normal.

Răspuns utilizator avertizat
| jewnina a răspuns:

Dupa un mozol adevarat jumate de fata iti ramane plina de saliva hahahha

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

E foarte normal. Este vorba de lipsa de experienta, dar atata timp cat nu lasi sa se vada nu cred ca e un lucru asa jenant. Mie mi s-a intamplat de n ori, dar am considerat-o mai mult ca pe o chestie hilara. Cu timpul nu o sa mai trbuiasca sa te rusinezi din asta cauza...

| lBroken69 explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Faza e ...ca chiar asta se intampla, faza cu rusinea..si n-are nici unul din noi ''experienta'' laughing

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns (pentru lBroken69):

Trebui sa va perfectionati, sa discutati si sa va faceti propriul stil de a va saruta. Ce daca va mozoliti? Aia e! Nu trebuie sa fie perfect. De aia e frumos!

| lBroken69 explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Am vorbit despre asta deja, si inca vorbim.