| dianaa96 a întrebat:

Hei! Am o intrebare,intai sa va povestesc. Imi place supermult de un baiat din scoala,DAR NU AM FACUT CUNOSTINTA CU EL SAU VORBIT VREODATA,totusi am auzit ca el nu stie sa trateze fetele, nu stie sa aiba o relatie etc.In schimb am observat si mi au spus niste prietene ca se tot uita la mine, dar acum vine partea cea rea.Eram intr o zi in curtea scolii si am trecut pe langa masa unde era el impreuna cu niste baieti si fete si s a ajuns la subiectul,eu,toti au zis de bine,iar o fata l a intrebat ce parere are despre mine si a zis ca sunt 'martaloaga','fitoasa' si ca nu ma suporta,totusi el n a vorbit cu mine EVER. ce sa inteleg prin asta? Adica el le a mai zis asa unor fete fara sa le cunoasca si nu stiu. mie chiar imi place de el si nu vreau sa ma dau batuta,ce pareri aveti? fara mistouri si altele chiar vreau un raspuns care sa ma ajute, ma gandeam sa ma ies cu cercul lui si sa fac cunostinta.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca-ti doresti sa verifici " gura lumii" nu ai decat. Si o exprerienta negativa poate avea un rol pozitiv, dar cu alte urmari.

| dianaa96 explică (pentru neutrino):

Mdasad pacat, mie chiar imi placea de el si nu inteleg ce l a influentat gresit, adica ceilalti nu au zis nimic de rau, chiar au vorbit frumos de minesad.

| VirGiveMe a răspuns:

Pai, daca a spus chestiile acelea despre tine poate te cunoaste dar mai indirect.

| dianaa96 explică (pentru VirGiveMe):

Sincer anul asta am aflat ca e in scoala. nu stiu ce sa zic ma simt foarte prost sad