| Alexandrescu_Vlad_1990 a întrebat:

Hei. Am o intrebare pentru fete. Ce cauta o fata la un baiat? Adica pe ce criterii se bazeaza. Funda

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Haideti fetelor sa va vad nu va fie frica

| RAY a răspuns:

Fetele sunt emotive nu stiu ce vor ca si noi toti, astea sunt tampeni prin ratiune nu poti intelege mintea umana, eu mereu ceea ce am iubit nu era niciodata la ce visam eu,eu vream fete cuminti dar ma atrageau badbgril de ce? ca nu sunt plictisoare, de treaba,glumete etc vezi dupa cum vezi ne plac badgril and badboys de fapt pentru ca acuma mii de ani nu eram afemeiati si vanatori, o femeie vrea un barbat nu o fetita masculina, vrea un tip matur in carcater, fizic, un tip inalt, bine facut cu banii etc si fiecare fata e unicata, sti ca si vocea conteaza da vocea groasa inseamna un mascul alfa, fata simetrica etc

| Madesz a răspuns:

Oare ce căuta o fata la un băiat? laughing laughing laughing laughing Baa morr mi-ai făcut ziua mai bună cu întrebarea asta laughing laughing Mno, glumesc... O fata cauta la un băiat muschi si patratele laughing

| Madesz a răspuns:

Cautã *

| NH4OH a răspuns:

Sunt 2 categorii de fete:
1. Fetele care doresc un băiat normal, să le atragă ca aspect ( e normal lucrul ăsta) și pun foarte mult accentul pe interior. Eu cel puțin caut un băiat inteligent, matur când trebuie, să nu facă glume proaste, să fie sincer, să mă iubească și să ne înțelegem. Astea sunt lucrurile cele mai importante.
2. Fetele pe interes, caută un tip arătos, dacă are și ceva bani, mult mai bine și atât.
Baftă.

| Miihaa a răspuns:

Si la fete, la fel ca si la baieti nu exista un tipar pentru toate. Si nu exista acelasi tipar pentru varsta unei fete.

| FataȘarpe a răspuns:

Pai... Sa nu fie cocalar, sa nu arateca un cocalar, (what? nu-i suport), sa nu se supere cand a nevoie sa fiu singura, sa accepte ca nu sunt chiar asa feminina ca alte fete, sa fie dragut, sa nu injure ca un puradel descreierat. sa arate bine(nu ma luati cu "nu conteaza cum arata" pentru ca pentru toti conteaza), sa stie ce e muzica buna, sa nu il deranjeze ca nu ma pot da pe nimic cu roti/rotile... Sa aibe un stil aparte, sa nu ma judece brusc, sa aiba ca si mine o privire in ansamblu, sa nu fie agramat sau prost.

| Nonzen a răspuns:

Bună Alexandru! :) An nou fericit!
Uite... eu sunt sinceră și o să-ți spun ce gândesc eu și majoritatea prietenelor mele:
1. Freză, e destul de importantă. Pentru că multora le place ceva asemănător cu... o creastă.
http://www.codrosu.ro/wp-content/uploads/2013/09/freze-baieti-2014.jpg
2. Ochii. Nu vorbesc de culori, ci de privire. Dar în general ne plac ochii negri și albaștri. Ar trebui ca băiatul să aibă o privire convingătoare.
3. Fără burtă, deci e normal că avem și noi pretenții. Voi vreți forme și siluete de la noi, noi vrem abdomen.
4. Unul din cele mai importante lucruri e să ști să scrii.
5. Să nu ai o nesimțire exagerată și șă amuzi lumea, să fii o persoană amuzantă.
Toate cele bune! :)

| andrei321 a răspuns:

Pai depinde: unele cauta ****, altele bani, altele vor sa isi faca in ciuda fostului iubit, altele vor sa nu pare single si altele din cand in cand se mai uita si la inima.

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Fizic: frumos,
-facut cat de cat,
moral:destept
-educat
-nobil
-curajos
asta e parerea mea la restul fetelor nu stiu

| Sexanonimus11 a răspuns:

Aspectul fizic....si daca are baniii nu mai conteaza asta. oricuk un om cu care sa nu i fie rusine si mai exista cazul felului de afi cu umor asa tupeist depinde de fata. oricummsa iasa cu ceva in evidentalaughing baietiilot fi ti sarmanti si cuceritori ..indiferent de cum arati fetelor le place asta. funda?happy

| Marah015 a răspuns:

Depinde de fiecare. La pitipoance cred ca știm toti ce caută la un baiat