| urbanghost a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete :
Dupa ce criterii catalogati un baiat ca fiind frumos?
Si aici nu ma refer la frumusetea interioara, ci la cea fizica.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am cateva chestii: sa fie inalt (eu am 173 cm, deci trebuie sa aiba macar 180 cm), sa fie bine facut, solid, dar fara muschi din aia lucrati la sala, sa aiba ochi interesanti si maini frumoase. Imi plac barbatii care miros a apa si sapun, nu cei care traznesc a parfum. Imi plac barbatii imbracati simplu, nu cei pe care urla marcile de fite. Nu-mi plac barbatii care poarta bijuterii.

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ochi, corp, proportionalitate, senzualitate.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Trasaturile fetei, corp, fund, inaltime, kilograme. Apoi vin si preferintele personale.

De exemplu, femeile lesina dupa Brad Pitt. Eu lesin dupa Edward Norton.

auran
| auran a răspuns:

In orice caz nu trebuie sa arate umflat cu pompa datorita steroizilor.
inalt, ingrijit (cu apa si sapun), maini frumoase si curate si, de preferat brunet cu ochii verzihee hee

| dulshe a răspuns:

Prima data ma uit la fata lui, zambetul in primul rand, dupa ochii si nasul. Si nu in ultimul rand la corp. big grin

| catalina_2916 a răspuns:

Poi. din punctul meu de vedere un baiat frumos arata km asa:peste 1.75 inaltime, corp atletic, ochi mari j caprui, buze senzuale, sprancene arcuite(preferabil pemnsate ), par saten sau negru, dantura impecabila, cu un fund usor bombat laughing, ingrijit si sa se imbarce cool big grin...cam asa arata in viziunea mea baiatul perfect :X:X:X

| Stixie a răspuns:

Hmmm... păi nu e prea greu de spus.Frumos, îngrijit de preferinţă brunet, ochi căpruitongue
Dar mai trebuie să dai importanţă şi la ce are pe dinăuntruwinking
Că poate să fie el Făt Frumos, dacă nu ştie să se comporte cu o fatăwinking. Hai că te-am pupatkiss

| petronela_4784 a răspuns:

Un baiat frumos din punct de vedere fizic este:inalt, ochii albastri, saten, ingrijit si cu un zambet frumos!

| GaleaMarius a răspuns:

Voi îi vreţi pe cei care iaţi caracterizat, dar ei vă vor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul lucru la care ma uit este : DANTURA laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand fata, adica sa fie draguthee hee iar apoi corpul...sa fie bine facut smug, ochii negri si parul brunet love struck love struck day dreaming