| BeautifulAngelOana a întrebat:

Hei..am o mica problema sa zic asa..Acum cateva luni bune,m-am despartit de un baiat (o sa ii zic Boy de fiecare data cand scriu de el ),nu a fost pentru ca am vrut noi,dar din alte motive! Pot sa zic ca dupa despartire, am avut momente mai frumoase decat atunci cand am.fost impreuna! Desii a mai avut relatii,niciodata nu uita ss imi scrie dimineata, seara si de fiecare data cand avea timp.Acum aproximativ 2-3 luni am avut probleme.foarte grave incat intrasem.in depresie,el ma suna mereu sa vada cum sunt, statea 3-4 ore cu mine la telefon sa fie sigur ca nu plang,vorbea cu mami despre starea mea si multe altele. Dupa ce am trecut peste,intr-o zi m-am intalnit cu fratele lui pe care il consider ca un frate,la un momentdat, il suna Boy si il.intreaba cu cine ii,fratesu ii zice ca e cu mine la care Boy :eu cu baietii,hai sa ne vedem
fratesu: daca o pupi pe Anne,ti-o aduc
Boy: adu-o
A fost frumos si nu dupa mult timp a trebuit sa plec.
Boy: de ce placi?
Eu: trebuie sa merg cu mami. scuze
Dupa ce am plecat,baietii au mers cu Boy si fratesu in parc, cand au ajuns acasa ratele lu Boy mi-a zis " Bai sa vezi ca toti or zis ca esti ca o printesa si mult mai frumoasa ca iubita lu asta si Boy o zis ca stie si se bucura enorm ca te-o vazut!".
Intre timp am aflat ca iubita lui e o c**** si i-am zis si mi-a multumit si mi-a promis ca va fi bine.Nu am vorbit de 3 saptamani pt ca e plecat din ţara si la noapte vine.
Intrebarile mele
1.Credeti ca mai are sentimente pentru mine?
2.Ce ar trebui sa fac sa ne impacam?

Va rog fara jigniri, funda cel mai bun raspuns! Va pup :*

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Eu cred ca daca si tu mai ai sentimente pentru el ar trebui sa incercati din nou...adica nu oricine ar face ce a facut el si sti asta...mai dati-va o sansa happy