| meetmehalfway a întrebat:

Hei am o mik, mare problema...recent m-am despartit de un baiat p motivul, ca eu i.am sp mamei ca mi-am inceput viata sexuala cu el, bine int ca el nu mi-a sp asta mie s a sunat-o p "cea mai buna prietena a mea" si ia sp.Aceasta buna prietena a dat un alt curs vb, iar eu nu am putut s il sun sau sa ii zic ceva ca ea mi-a sp ca e cu noua lui prietena s nu vrea sa fie deranjat. Dupa cateva zile l-am sunat si am vb cu el mi-a sp adevarata varianta si ca i-a parut rau d sp prietenei mele si ca din momentul in care fta aia mi-a sp perla el era p afara. El a mai sp ca nu a mai putut s dea ochii cu mine sau s ma sune ca a auzit s el varianta sf a prietenei mele(chiar d la ea) si s. a simptit prost, si acum nu stiu c sa fac mi-am gasit alt iubit dar nu pot sa nu ma gandesc l fostul...eu as km vrea s me inpakm dar el e problemacrying

2 răspunsuri:
| Alleychan a răspuns:

Doamne. Auzi, tu intelegi ceva din ce ai scris? Ai facut romana la scoala?

| GrammarNazi a răspuns:

Reformulează. Nu înțeleg nimic.