| Ana_4655 a întrebat:

Recent eu si fostul meu iubit ne-am despartit pe motivul de a nu mai suferii amandoi! El a dorit asta. Am avut o relatie frumoasa timp de 1 an si 8 luni. Faceam totul impreuna. A trecut o saptamana si cateva zile dar eu nu pot sta fara el, ii trimit mesaje il sun si nimic m-a sunat si ii parea rau dar a spus ca este mai bine asa. Acum iar nu ma mai suna nu-mi da nimic. Ce sa mai fac? Oare mai vrea sa mai fim impreuna? Sa il mai caut eu? ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Amidepsi a răspuns:

Unele relatii pur si simplu nu merg.Dar daca nu sti care e problema, trebuie sa afli.Da-i un mesaj si spune-i ca nu vrei sa te impaci cu el ci doar sa stii ce n-a mers bine.Lamuriti problema si apoi o sa fie mult mai usor sa gasesti o razolvare.Si daca nu va impacati, nu te ingrijora, poate ca asa e mai bine.Pana la urma nu sti ce te asteapta maine.Ar fi frumos sa ramaneti macar amicihappy.Si mai era o vorba:"Destin nu e nici prost nici degeaba". Bafta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa te uite asa ca nu te mai gandi la el.

| ignore a răspuns:

Eu cred ca numai vrea sa fie cu tine de aia incearca sa rupa orice legatura nu stiu care e motivu dar numai ai ce face. treci la nexthappy

| Ionela78 a răspuns:

Uita de el.el poate are pe altcineva.inceara sa il uiti si mai sunt o multime de baieti draguti. daca il tot suni il enervezi mai tare si nu faci nimic bine.

| sebastian2000 a răspuns:

Lasa-l in pace.Mai sunt multi baieti draguti!