| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema din pacatesad ...prietenul meu crede ca nu-l mai iubesc...sad Ce sa fac ca sa. i demonstrez ca il iubesc:X

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Incearca sa afli ce la determinat sa creada ca nu il iubesti poate ai avut un comportament mai indiferent fata de el in ultimul timp sau ai facut ceva care la suparat. apoi discutati si incearca sa il faci sa inteleaga ca il iubesti comportate frumos cu el spune-i mereu cat de mult il iubesti

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Capcana clasica,girl!
Vrea sex, asta ar fi "dovada" ca-l iubesti, nu fi fleata!

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

TREBUIE SA II FACI O SURPRIZA care crezi ca o sa ii placa mult. Si sa ii spui ca il iubesti cu adevarat, de asemenea trebuie sa ii dai un sarut in timp ce el iti tine o predica (vorbeste)laughing))

Răspuns utilizator avertizat