| anonim_4396 a întrebat:

Ok, nu stiu ce l-a apucat pe prietenul meu.
Spune ca nu ma crede ca-l iubesc, si ma provoaca sa-i demonstrez.
Dar cum ii demonstrez? Chiar as vrea sa ii arat ca se inseala sad.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca are incredere in tine nu i-ar trebui nicio demonstratie. Daca nu, asta e! Nu e nevoie sa faci tu compromisuri!

| darrio2007 a răspuns:

Poate vrea sa faci dragoste cu el. Daca nu ati facut pana acum.

| soloangel01 a răspuns:

Cel mai probabil vrea sa profite intr-un fel de tine, o solutie ar fi sa ii spui si tu ca nu crezi ca te mai iubeste si sa iti demonstreze. sper ca te-am ajutat

| fearlessss a răspuns:

Fii sincera cu el, incearca sa ii explici si vorbesti cu el si sa ii arati ca il iubesti..sa stai cateva zile mai mult cu el decat cu alti prietenii..etc.Bafta