| licurici77 a întrebat:

Hei am visat si eu cu un baiat de care nu imi placea si pe cand m-am trezit mi-am dat seama ca imi place de el(in vis ma tot tachina).cum este posibil asa ceva? ce vrea sa-mi transmita visul?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu iti transmite nimic.Ti-a placut modul in care se comporta cu tine in vis si il placi si acum cand esti treaza.
Daca te-ai indragostit de el incearca sa fi cu el daca vrei dar gandeste-te ca a fost doar in vis chesti aia.Mai intai uitate cum se comporta cu tine in realitate.

Gandeste-te la ce simti. Daca tu il placi acum nu ii asculta pe cei care spun ca te asigura ca nu iti place pentru ca daca tu simti ca iti place, la dracu' n-are cum sa nu iti placa.

| justDaisy a răspuns:

Te asigur ca nu iti place. Pt ca in vis te facea sa te simti bine acum si in realitate ai impresia ca e acelasi lucru. Dar nu e. Mintea transmite cele mai ciudate mesaje prin vise. Dar nu trebuie sa le si iei in considerarewinking

| licurici77 explică (pentru justDaisy):

Ba da imi place de el mi-am dat seama de asta cand l-am vazut

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Visul nu-ti transmite decat faptul ca iti place de el si te gandesti la el!

| ErikaEri a răspuns:

Nu inseamna nimic. si ew am visat de'astea si inteleg ce spui. doar ai adoptat trairile emotionale din vis. nimic mai mult. nu te mai gandii pentru ca este inutil

| bernik a răspuns:

E subconstientulhappy

| Nicolen a răspuns:

Visul vrea sa ti transmita un mesaj destul de clar: esti tuta happy