| Hyukiiiii a întrebat:

Hei..am o mica dilema...Vara trecuta o femeie s-a uitat la mine si a zis o groaza de chstii despre mine fara sa ma cunoasca... la un moment dat a zis ca eu ma voii muta in Italia sa lucrez si nu voi mai face ultimul an de liceu.
Am visat azi-noapte ca am primit o invitatie de scolarizare gratis( era pentru ceva legat de turism cred sau sbor..parca de stewardese) in Coreea de Sud.m-am dus si am dat nas in nas cu o colega din liceu care imi e si prietena...Cand m-am trezit am vazut un tagg ntr-o postare de cursuri de stewardesa in ITALIA.ce credeti ca vrea sa transmita visul?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna doar ca te-ai gandit foarte mult la spusele ei. Atata tot. Nu inseamna nimic mai mult decat lasi tu sa insemne.
In niciun caz nu inseamna o profetie care se va materializa indiferent de vointa ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, doar un vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic, visele nu au o semnificație anume.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Dupa cum ti-au spus si ceilalti, doar te-ai gandit foarte mult la spusele doamnei respective. Adica, si eu m-as gandi mult daca ar veni cineva sa-mi spuna ca o sa ma mut in Hawaii dupa ce termin scoala.hee hee
Succes! A, si sa-ti termini scoala!

| Hyukiiiii explică (pentru Cσcσ):

Ideea e sa termin scoala, am medii bune.
Scriu dupa atata timp raspunsul asta pentru ca am fost la un maraton si am primit o excursie gratis in Italia, cum vine asta? Acum in iunie am fost.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaAna23 a răspuns:

Nu are nicio legatura cred, dar poate sa fie si adevarat, povesteste-le parintilor

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Cand ne gandim foarte mult la spusele cuiva ajungem sa visam ceva in legatura cu ceea ce gandim.Visele nu au o semnificatie anume, deci nu-ti mai face probleme.