| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Aproape de fiecare data cand vin acasa, pe autobuz, sunt fete frumoase. Voi ce ziceti, sa ma bag in vorba cu ele? Sa am cojones? Care ii cel mai rau lucru ce se poate intampla? Un dos de palma? Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Tu mergi pe autobuz sau în autobuz?!
Nu ai avea de ce să primești o palmă dacă ești gentil cu ele.

| ywar a răspuns:

Ce sa ai prietene? cojones? vrei sa nu mai ai? Incearca la una si vezi ce patesti poate te lasa fara.

| Alcyon a răspuns:

Auzi, da tu n-ai prietena?

| Danysan a răspuns:

Cred ca poti sa incerci dar vezi sa nu aiba si baieti cu ele -colegii lor te pot lua la ..asa ca ai grija. Daca e una mai merge dar mai multe e cam Hmmm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pusca mea e aia cojones?

Baga-te-n vorba cu ele, daca le zici un "buna" banuiesc ca nu sa primesti nicio palma dar daca le propui o partida de sex oral, totul e posibil.