| AlexandruExTreMe a întrebat:

Dc aproape de fiecare data cand aprind pc-ul imi huruie ceva in el si trebuie sa ii dau o palma pentru a-si revenii.Ce poate fi de vina?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Pai in caz ca ai firele imprastiate prin PC poate un fir se atinge usor de ventilator de racire si scoate sunetul asta, iar cand ii dai o palma firul se misca de acolo si nu se mai aude, sau poate fii de la prea mult praf, se ineaca calculatoru in praf, iar tu cand ii dai o palma mia sare praf si mai respira si el putin laughing

3 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Asa face si al meu!
Nu stiu ce poate fi. Important e ca isi revine laughing)

| Snowfall a răspuns:

Asa a facut si al meu, este din cauza ventilatorului care nu mai functioneaza bine. Du-l la reparat sau da-l cuiva care se pricepe in domeniu sa iti remedieze problema.

| claudiacerasela78 a răspuns:

E de la sursa, incearca sa l cureti de praf si vezi daca mai face