| tictac_7313 a întrebat:

Hei baieti...care e parerea voastra despre o ejaculare feminina "spectaculoasa"?

5 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

"spectaculoasa" cred ca te referi la "placere intensa"!? Daca e asa, inseamna ca il faci pe cel cu care ai facutoo, sa se simta mandru de el!

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Ce intelegi tu prin "ejaculare feminina spectaculoasa"? Pt fiecare poate sa insemne altceva(sa aiba alte preferinte)...

| Dragonasu47 a răspuns:

Lol, femeile ejaculeaza? :O Daca imi ajunge sperma pe penis pot sa raman insarcinat?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Dragonasu47):

Da,femeile ejaculeaza, si daca iti ajunge sperma pe penis vei ramane insarcinat.

| tictac_7313 explică:

Pe bune...nu cred ca te mai lovesti de astfel de fete in prezent