| clovnul a întrebat:

Care e parerea voastra despre sexul orallaughing si la fethe si la baieti. laughing (sunt curios)

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Ceva f intim, ceva care nu trebuie impartasit cu toata lumea, la fel si sexu normal. eu sunt total de acord atata timp cat exista si iubire dar in adevaratul sens al cuvantului, adica nu te apuci sa faci la toti prietenii/ prietenele, faci din iubire si pentru satisfactia partenerului.
Nu sunt de acord cu parerea baietilor (majoritatea baietilor) "fac sex oral numai la virgine", dar vreti ca fetele sa va faca sex oral desi voi ati trecut prin atatea vaginewinking

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Andreeaaa: citisem undeva pe net ca majoritatea femeilor au orgasm in timpul sexului oral. Poti face sex oral sub dus = perfect igienic. Daca ai o relatie stabila, poa' sa se laude, nu e curva, doar se **** cu prietenu' ei, doar ca nu zice nime' ca e curva.
Vorbesti dezinformat.

| R_8074 a răspuns:

Imi place, si sa ofer si sa mi se ofere. Dar prefer penetrarile!

| aliybella a răspuns:

Fetelor stiti melodia aia de la spike nu exista? ascultati-owinking {nu exista nu sugi p*** doar ca tu nu-ti dai seama inca}

| porto89 a răspuns:

Fara a avea o relatie stabila din pct meu de vedere nici vb! cu o relatie stabila-preludiul perfect!

| dulcykaLy a răspuns:

Cand exista o relatie stabila, este ceva normal. happy si de o parte si de cealalta ( sunt fata)

| Niros19 a răspuns:

Parerea mea sunt prea mic pentru el

| clovnul explică:

Nu am nevoie de raspunsuri gen."vai ce scarbos o iei in gura si dupa te sarutzi cu el/ea"winking

| clovnul explică:

laughing) tare faza cu spikelaughing) Nu Exista

| andreeaaa_7883 a răspuns:

Iack.nu mi se pare normal sa faci asa ceva mai ales cu gagicata! este cel mai scarbos lucru si nu cred ca este igienic! doar fetele care nu gandesc fac chestia asta.Este foarte urat, nu as face asta niciodata in viata mea.Bun el se simte bine da? dar tu? ce faci dpa? gandeste'te esti fata, si dupa el se v'a lauda si ce v'a iesi? vaii X e curva! in afara de sex oral este si sex normal! care mi se pare ceva normal.ce fac unele cu gura mi se pare foarte jalnic! o luati in gura dupa v'a pupati cu el. aiurea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma incanta deloc ideea laughing, si nici nu se pune problema de practica laughing.
Ma amuza foarte mult acest subiect pentru ca baietii cer dar nu ofera, majoritatea!

| IceQ a răspuns:

Trebuie incurajat happy