| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti! La ce va ganditi cand va masturbati? La o partida buna sau ce?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Masturbarea la barbat e mult mai putin complexa decat la femeie, scopul barbatului este simplu ejacularea, si te gandesti la ce te excita cel mai tare. Depinde de barbat, poate unii se gandesc la femei supra-ponderale, poate altii se gandesc la top modele.

| vnvrgvskjdv explică (pentru Ycu):

PFffff.Cineva care a putus sa raspunda frumos.Multumesc big grin!

| Irena97 a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Daca vroiai explicatii stiintifice puteai sa te uiti pe wikipedia.
Mai frumos si pe merit ti s-a raspuns in rest.

14 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

De obicei la o tipa buna sau ma uit la un film erotic, ti ar place sa stii ca un tip se masturbeza privindu ti poza? big grin

| spr1yt3 a răspuns:

La mama ta!

| bObby123 a răspuns:

La ultima partida de sex laughing

| RAY a răspuns:

Cred ca majoritatea se uita la un film porno, in timp ce un barbat ajunge la orgasm in 2 minute, o femeie ajunge in 10 minute si poate si mai mult preludiu, diferenta sta ca barbatul nu are nevoie de preludiu el poate avea orgasm fara asa ceva, putem ajacula in vis, la un simplu gand

| drhotzu a răspuns:

Uite ca sa intelegi mai bine: baietii si fetele nu sunt atat de diferite, tu la ce te gandesti? si nu spun asta dintr-o frustrare sexuala sau cu vreo tenta obsedata. si daca vrei mutam discutia pe mesaje private.

| MihaiGe a răspuns:

La senzatia care va urma curand.
Bafta!

| XatomisX a răspuns:

Tu la ce te gandesti?

| Irena97 a răspuns:

Credeam ca numai barbatii pot fi libidinosi

| DNSK a răspuns (pentru Irena97):

laughing))))))))))))))))))))))))

| vnvrgvskjdv explică:

Mda mersi...Eram si eu curioasa.Nu sunt baiat si nu am de unde sa stiu asa ca ce...te dureau degetele daca scriai ceva mai ''inspirat''.nu, te doare capul pentru a formula.Pf

| FromRomania a răspuns:

La tine

| FromRomania a răspuns:

La tineeee