| Dolly_2428 a întrebat:

Hei baietihee hee, o fata care are putin burtica adica nu gen:gravidalaughing dar sa aiba putin...big grin si in rest sa aiba de toate vi se pare cu e grasa? raised eyebrows funda la cine cred eu ca merita:*( e vorba de minelaughing )

Răspuns Câştigător
| Lucifer_9785 a răspuns:

Frate depinde cum te referi putina burticicalaughing dar nu strica acolo putina burta parerea mea nu cred ca ar fi grasa

10 răspunsuri:
| channah_5883 a răspuns:

Nu e grasa iar burtica ei poate disparea. Daca iti place fata sau nu esti decis ce sa faci pentru ca te gandesti ce vor crede ceilalti eu zic sa ramai cu fata. Fara sa o jignesti poti sa discuti deschis cu ea si sa-i spui ca ar fi f sexy daca ar incerca sa scape de acea burtica si in felul asta o si provociwinking

| Dolly_2428 explică:

Wow sunt fata baalaughinglaughinglaughing si faza era despre minerolling on the floor da n`am vrut sa isi dea candva seamalaughing si cine vrea ii dau o pozsa (la baieti) si sa`mi zica daca e mare burtica meablushing id: dolly_fluturash_de_stychla

| alexutza697595 a răspuns:

Conteaza sa iti placa tiewinking. Tu ai parte de ea nu ceilalti.

| CosminME a răspuns:

Depinde cat de mare e "burtica"laughing

| soraGrime a răspuns:

Wow, dolly! dai "burtici" pe messenger! rolling on the floor))))))

| DanDannn a răspuns:

Cui ii place de aspect...sufletul e totul! si mai ales cum te intelegi cu ea.

| AmericanHistoryX a răspuns:

Nimieni nu e perfect si daca vrei sa vezi doar defectele in cineva, crede-ma ca ele o sa iti iasa in fata la fiecare persoana, insa daca vezi partile bune, fiecare are ceva special, doar ca trebuie descoperit si valorficat. daca are putina burtica nu e problemawinking

| bebytssa_9768 a răspuns:

Nu e grasawinking
in fine. depinde si cat este aceasta "burtik"hee hee

si aceasta "burtik" se face fiindk mananca gen ciocolata, carne (alimente c ingrasa) si nah. poate nu face sporthee hee

d ex. eu am 14 ani si un corp super platlove struck da` pentru a`l avea asa trebuie sa muncesti:p

potina burtik nu strik oriqm
stai lin:p

| ANdreyuztu a răspuns:

Eu cred ca nu este grasa este mai dezvoltata in rest e coool nu te speriawinking funda plshappy

| any_7157 a răspuns:

Nu deloc