| blue95 a întrebat:

Vreau sa scap de "burtica". Nu sunt prea grasa pot spune ca arat perfect la 1.57 inaltime am 47 de kg. dar am burtica, cam mare si as vrea sa o dau jos.In rest nu vreau sa dau jos nimic, vreau sa fiu la fel. Ce exercitii as putea face pentru a da putin din burtica jos si nimic mai mult?

Răspuns Câştigător
| fabulousgirl a răspuns:

Salut

Sportul e cel mai indicat in combaterea grasimii de pe abdomen... uite si cateva exercitii

http://www.cursurigratuite.ro/capitol/48/5_Exercitii_pentru_abdomen.html

si de asemenea alte sfaturi
http://www.ziare.com/......ca-1027377

sper ca te-am ajutat:):)

bafta!

3 răspunsuri:
| Foxxi a răspuns:

Abdomenele sunt mai mult ca folositoare.

| Ella_1816 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema, vreau sa scap de burtica dar nu sa slabesc sad

| Anku_1227 a răspuns:

Paistraight face pentru inceput... ai putea sa incepi si niste abdomene... atentie! sa nu exagerezi
adica eu cred ca asta te va ajuta si pe tinethinking
pentru ca si eu am avut aceeasi problema si abdomenele sunt cele mai bune!
sau sa sari coardabig grinbig grin: [stiu pare cam prostesk, dar asa este! saritul coardei este mai eficient decat alergatul sau abdomenele]
sper ca te.am ajutat:*:*:*