| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Treaba sta cam asa:Am 14 ani,1, 53 m si 59 de kg.
Eu nu ma mai suport.Asa grasa nu sunt.Toti colegii(baieti) imi spun ca sunt "buna" (vorba tuturor baietilor) si nu numai colegii. Vreau sa ma duc la sala.Deci.Vi se pare ca sunt potrivita? Am putina burtica. Fundalove struck

8 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Depinde cum este distribuita greutatea laughing daca pe la fund si sani, da, au dreptate colegii tai big grin

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru Silviu591):

Pai,la sani masor 89 si la fund 90, dar am putine probleme la burtica.big grinbig grinblushingblushing...Ce parere ai despre sala?

| Silviu591 a răspuns (pentru teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc):

Uusmug nu-i rau deloc, despre sala ce pot sa zic, e bine sa faci, dar mai bine alergi seara vreo ora doua, slabesti mai repede

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru Silviu591):

Medicul nu mi-a recomandat sa alerg, pentru ca am probleme cu inima, si daca alerg imi creste ritmul cardiac, si in plus sunt o operata de apendicita de 4 luni, dar a fost grava.O sa incep sa ma duc la sala, si o sa incep usor/, Multumesc

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Logic...ar trebuii sa ai intre 43 si 53 de kg pentru a avea kg adegvate.

| ILikeSummer a răspuns:

E perfect. Dar inceraca sa nu mai mananci tongue.
P.S: Putin sport nu strica. happy

| FireLove2000 a răspuns:

Eu am 11 ani si 1, 62m si 64kg eu incercsa nu mananc seara sau daca ai bani intr-o luna dai tot jos cu Weight Loos de pe sait costa 140lei din farmacie 300lei recomandarea mea daca ai bani i-al de pe sait.