| aannaammaarriiaa24 a întrebat:

Hei buna, am si eu o intrebare, sunt impreuna cu un baiat de 6 luni si el zice ca ma iubeste si, si eu il iubesc cum imi pot da seama daca ma iubeste sau minte? Un sfat va rog, dau funda! :** Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Din felul in care se poarta cu tine. E atent, are grija de tine, iti vorbeste frumos, incearca sa iti faca toate placerile, te priveste in ochi, iti zambeste cand te vede, isi face intotdaunna timmp pentru tine, inceaarca sa stea cu tine cat mai mult... Pot sa scriu o lista foarte lunga aici, urmareste-i comportarea si interpreteaza ceea ce vezi.
Nu il pune la teste, lucrurile astea ies aproape intotdeauna prost si va stricati relatia degeaba.

5 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Ai incercat cu detectorul de minciuni?

| corbulalbrosu a răspuns:

Il mai intrebi o dat sau il pui sa jure, cu mana pusa unde trebuie. laughing

| neutrino a răspuns:

Oricum te minte, voit sau nu, tot la fel cum te minti si tu insusi in legatura cu iubirea fata de el.

| LoveSleep a răspuns:

Magia stă-n mister.

| aannaammaarriiaa24 explică:

Neutrino, de unde sti ca nu il iubesc? Poti citi sentimentele altora cumva?