| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am o intrebare mai stupida credsadSunt cu un baiat de 5 luni si am mai fost si inainte cu el:Xtotul merge ok, ne intelegem perfect si simt ca ma iubeste, mereu ma rasfata, ma face sa simt speciala, desi ne mai certam cateodata(din mici prostiibig grin). Dar el cand o vede pe fosta, vrb urat de ea, adica zice ca: "nu stiu ce am vazut la ea, cand am fost impreuna", "ca e proasta" si mereu zice ca daca stia cum sunt eu, adica mai diferita ca alte fete si asa diferita de ea(ma refer la cele care umbla cu toti si is mari si taribig grin)nu se despartea niciodata de mine, si ca abia acum si-a dat >seama:X8-Si eu il iubesc enorm de mult, dar cand aud ca zice asa de fosta nu stiu de ce dar ma gandesc ca zice asa pentru ca mai tine la ea, nu stiuthinking Dar nu are nicio treaba cu ea, nu o saluta, nu mai are nr ei, nu o baga in seama...etc.

Lamuriti-ma voi:XMultumesc mult!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca asa vorbeste el despre toate fostele iubite, din lipsa de educatie si bun simt. Ar trebui sa te gandesti serios cum va arata relatia voastra cand pasiunea primilor 2-3 ani se va ameliora.

| HotChoclate a răspuns:

Eu zic sa nu ii permiti sa vb asa despre fosta lui. S-ar putea sa vb asa si despre tine dupa ce va despartitihappy

| deadea23 a răspuns:

Dacă te simţi bine alături de el de ce te gândeşti la viitor.Prezentul contează cel mai mult, dar unii şi-l strică privind în faţă. Încearcă să ai încredere în el, discută despre tema asta, pentru că într-o relaţie cei doi oameni trebuie să se simtă egali şi să poată discuta orice mică banalitate.
Succes!

| DjKatalyno a răspuns:

Nu are cum sa tina la ea...Iti spun eu din propria mea experienta pentru ca daca nu are nici un fel de contact cu ea o va uita...happy PS: in general asa sunt toti baietii dupa ce umbla cu fetele cand se despart le fac urate, proaste, etc.oh go on sper ca te-am ajutat bft happy

| RALce a răspuns:

Pai nu e vorba ca "mai tine la ea"...asa se intampla cu majoritatea, dupa ce se despart simt nevoia sa o/il vb urat...si mie mi s-a intamplat, recunosc.si altor persoane.pentru ca o persoana nu o poti uita definitiv, fiecare persoana care a trecut prin viata ta iti lasa o amintire.fie placuta fie neplacuta:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubeste foarte mult si vrea sa iti arate asta. dar baietii sunt foarte orgoliosi si dupa ce se desparte de fata pe care au iubito sufera si de-aia vb asa de ea