| danadaniela30 a întrebat:

Hei. buna de ieri am ceva langa zona intima ca o umflatura cand o ating ma doare sad credeti ca este ceva grav?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pozitia acelei umflatura "localizate" langa zona intima, este foarte vaga si imprecisa pentru a putea fi localizata chiar si cu o minima precizie. happy putand fi de fapt in orice loc. Din acest motiv esti sigura/convinsa ca nu este vorba de niste hemoroizi anali? fiindca din descriere cel mai probabil este vorba de asa ceva. Sanatate!