| emogirlofthenight a întrebat:

Hei buna imi place de un baiat si lui de mine comunicam la telefon ne spunem vorbe dulci da problema este ca e din alta comuna si ne putem vedea doar in vacanta de vara asta se numeste o relatie la distanta si nu stiu ce sa fac sa fiu cu el sau nu

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca veti fi un cuplu poate va veti vedea si weekend-urile. Daca il placi, risca!

| εїз a răspuns:

Nu ai cum.

| AOD a răspuns:

Eu zic ca da pentru ca iubirea nu are distante desii nu se vede des... ramane :X

| anna_7069 a răspuns:

Eu zic ca da... e distantsa mica. Eu am fost un an cu un baiat, ne vedeam doar in vacantse`... vacantse gen: d paste, d craciun, inter`semestriala si d vara.:-s Ne desparteau 600 km. happy Si totusi a durat relatsia noastra un an.big grin Crede`ma ca distantsa mai mlt va apropie. Daca va vedeti zilnic, nu mai sunteti chiar asa nerabadatori sa va vedeti gen: yeee ma vad cu iubb. dar asa. cand vine vacanta snteti in al9lea cer ca va puteti petrece timpu` impreuna.big grin blushing

| nuitizic a răspuns:

Daca tii la el se merita sa ai o relatie dar sa stii ca in cele mai multe cazuri relatiile la distanta nu prea dureaza. Oricum a venit vara.profita si tu de ocazie si vezi ce iese ...traieste clipa ciuss

| darianapapusa21 a răspuns:

DACA IL IUBESTI SPUNEI DAR DACA NU SPUNEI FRUMOS ca nu vrei sa-l ranesti dar o relatie la distanta mnu tine, dar cred ca il iubesti atunci nu are rost, dar spune-i ca vrei sai cunosti parinti