| florinnna a întrebat:

Hei. Bunahappy! Imi place de un coleg de clasa. Inainte nu prea vorbeam cu el la scoala. da ` de vreo cateva zile a inceput sa vb cu mine pe mess si sa ma intrebe chestii care putea sa intrebe si pe altcineva dar. m-a intrebat pe minelaughing, da ajutat cu niste chestii in fine. Acum. adica de cand am inceput sa vorbesc cu el mai mult pe mess si la scoala vorbeste frumos cu mine face glume.Cum sa-i dau de inteles ca-l plac( nu in fataX_xlaughing ) si cum sa-mi dau seama daca si el ma place? Vreun sfat? plss. funditabatting eyelashes; x

2 răspunsuri:
| rikkimady16 a răspuns:

Eu niciodata nu am putut sa ii spun unui baiat ca il plac deci iti spun cum as face eu daca as fi in locul tau: pai in primul rand vorbeste cu el asa mai mult p mess si la scoala in pauze stai cu el sa incepi sa il cunosti din ce in ce mai bine. Din cate imi dau seama si el simte o atractie pentru tine asa ca e mai simplu, dupa ce treci acest stadiu de mess si scoala adica dupa vreo cateva saptamani cheama`l pe afara sau la un suc ca nu ai cu cine merge(pretext) si tot asa o sa incepeti sa va intalniiti tot mai des pana THE MAGIC IT HAPPENDS!(magia se intamplatongue)

| Thuglife02 a răspuns:

Vb si tu cu altcineva pe langa el ca e dragut nu stiu ce da te faci si tu can u vrei sa audawinking laughing